home
home
home
home
home
home
home
Przesuń menu w prawo
Przesuń menu w lewo
home

Kontakt
ul. Jagiellońska 88 bud. 51L, 00-992 Warszawa

PVC Factory - pamięci USB w kształcie na zamówienie i nie tylko...     pvcfactory@pvcfactory.pl  

Ewelina Telinga
pvcfactory@pvcfactory.pl
tel. +48 22 839 49 45,
+48 22 614 36 41
mob. +48 503 756 262

Gabriela Mróz
pvcfactory@pvcfactory.pl
tel. +48 22 839 49 45,
+48 22 614 36 41

Dział handlowy - Pamięci USB & Power Banki dostępne na magazynie lub z importu     sales@citron.pl  

Katarzyna Walesiak
k.walesiak@citron.pl
tel. +48 22 839 49 45,
+48 22 614 36 41
mob. +48 797 340 507

Katarzyna Kiliańska
k.kilianska@citron.pl
tel. +48 22 839 49 45,
+48 22 614 36 41
mob. +48 500 259 593

Katarzyna Anna Dmowska
k.dmowska@citron.pl
tel. +48 22 839 49 45,
+48 22 614 36 41

Wioletta Koprowska
w.koprowska@citron.pl
tel. +48 22 839 49 45,
+48 22 614 36 41

Peter Madu
p.madu@citron.pl
tel. +48 22 839 49 45,
+48 22 614 36 41

Dorota Wolska
d.wolska@citron.pl
tel. +48 22 839 49 45,
+48 22 614 36 41

COUNTRY MANAGER
Artur Laskowski

a.laskowski@citron.pl
mob. +48 519 618 348